چیپس نارگیل

چیپس نارگیل

مقدمه

اگر شما عاشق نارگیل  و فرآورده های آن هستید ما شما را با یک محصول جدید از خانواده نارگیل آشنا می کنیم. اسنک نارگیلی ، چیپس نارگیل جزء محبوبترین اسنک هاست که  تولیدکنندگان بزرگ صنایع غذایی همچون شیرینی جات و شکلات تمایل و توجه خاصی به این محصول دارند . چیپس نارگیل بواسطه ی ویژگی های منحصر به فرد آن همچون طعم و عطر جالب،ماندگاری بالا،حمل آسان، بازارپسندی و بهره وری فراوان از آن به عنوان یک محصول تجاری مورد توجه شرکت های بزرگ صنعت غذا قرار گرفته است. امید است که شرکت بازرگانی آریو با معرفی این محصول بتواند نقش هرچندکوتاه اما موثر در صنایع غذایی ایران داشته باشد و روز به روز محصولات غذایی ایرانی به جایگاه بی بدیل در میان مصرف کنندگان جهانی از نظر کیفیت و کمیت نزدیکتر شود.

 چیپس نارگیل چیست؟

 چیپس نارگیل  نوعی اسنک است که از برش گوشت داخلی نارگیل به ورقه‌های نازک تهیه می‌شود. چیپس نارگیل برخلاف چیپس هایی همچون سیب زمینی به صورت طبیعی و بدون هیچگونه افزودنی هایی پخته و خشک می شود اما دارای سایز یکسانی نیستند ودر بسته بندی های گوناگون روانه بازار می شوند. کشورهای ویتنام،تایلند، هند و سریلانکا، اندونزی تولیدکنندگان و عرضه کنندگان این محصول به سرتاسر جهان هستند.

 فرآیند تولید چیپس نارگیل

 میوه نارگیل ارگانیک معمولاً از اواسط بلوغش (رسیدن) برداشت می شود زیرا دارای طعم و عطر خاصی است که تاثیر بسزایی در کیفیت چیپس نارگیل دارد. سپسپوست آن جدا می شود و گوشت نارگیل را در سایزهای مختلف و به شکل نازک برش می دهند و بدون سرخ کردن در فرهای مخصوص پخته و خشک می کنند. سپس در بسته بندی های مختلف روانه بازارهای جهان بویژه اروپا و آمریکا می شود. در طول فرآیند تولید هیچگونه مواد افزودنی هایی مثل روغن، شکر تصفیه شده و مواد نگهدارنده استفاده نمی شود و به صورت کاملاً بهداشتی صورت می گیرد تا عطر، طعم و ارزشهای غذایی آن ازبین نرود. اسنک نارگیلی یک  محصول 100% طبیعی و خالص هست و به عنوان یک غذای سالم شناخته می شود.

مزایا چیپس نارگیل

·         چربی طبیعی و سالم: چیپس نارگیل از گوشت نارگیل به طور مستقیم تهیه شده است و گوشت نارگیل خود دارای چربی سالم و به اندازه هست بنابرایرین چربی موجود در چیپس نارگیل خام صد در صد خالص و طبیعی و سالم هست.

·         مزه طبیعی : چیپس نارگیل شیرین و خوشمزه ودلچسب است بدون آنکه افزودنی هایی همچون شکر تصفیه شده ویا طعم دهنده های مصنوعی به این محصول اضافه شود .

·        منبع غنی از فیبرقابل هضم : میوه نارگیل و فرآورده های آن منبع غنی از مواد غذایی بالا همچون مواد معدنی و فیبر قابل هضم هستند لکن فرآورده های خشک همچون چیپس نارگیل از فیبر بالایی نسبت به میوه تازه برخوردارند و به طور طبع فیبر تاثیر بسزایی در سیستم ایمنی بدن بویژه در دستگاه گوارش دارند.

·         غذای سالم وطبیعی : فرآیند تولید چیپس نارگیل از کاشت دانه نارگیل تا برداشت نارگیل و تولید و بسته بندی چیپس نارگیل به صورت ارگانیک و صد در صد طبیعی صورت می گیرد و این مزیت بالایی است که تمامی مصرف کنندگان به این نکته توجه بالایی دارند.

·         ماندگاری بالا: چیپس نارگیل تا 15 ماه تازه باقی می ماند به شرط آنکه بسته بندی آن مناسب باشد.

·       بهره وری بالا: چیپس نارگیل بواسطۀ داشتن ویژگی های بالا به عنوان یک میان وعده پرانرژی میان مصرف کنندگان شناخته می شود لذا تولیدکنندگان موادغذایی خلاقیت های بالایی در جهت مصرف بالای این محصول قرار داده اند ازجمله آن تولید انواع اسنکهای نارگیلی با طعمهای متفاوت همچون عسلی، شکلاتی، دارچینی، فلفلی و غیره. این دسته از خلاقیت ها موجب شده است که این محصول قابلیت عرضه در بازار رقابتی اسنکها را داشته باشد.

مصارف چیپس نارگیل

·         چیپس نارگیل ترد و خوشمزه هست و از عطر خوبی برخوردار است لذا به عنوان یک میان وعده پرانرژی می توانیم روی آن حساب باز کنیم. حتی از آن در آجیل و تنقلات و درکنار سایر میوه های خشک هم می توان استفاده کرد. امروزه چیپس نارگیل در بسته بندی های متنوع ودر طعم هاو رنگ های مختلف همچون دارچینی، شکلاتی، وانیلی، عسلی،ترش وشیرین، نمکی، فلفلی، پنیر وپیاز و غیره به مصرف کنند گان عرضه می شود.

·       تزئین وطعم دهنده انواع دسر،آبمیوه، شیرینی و شکلات : شاید برای شما جالب باشد که از چیپس نارگیل به طور گسترده در انواع دسرها،آبمیوه های خوشمزه و شیرینی و شکلات استفاده می کنند. ترد بودن چیپس نارگیل در کنار عطر و مزۀ فوق العاده آن تاثیر بسزایی به عنوان یک مکمل غذایی در آن گذاشته است.

·       صنایع غذایی: چیپس نارگیل در ردیف میوه های خشک قرار دارد بالتبع از مزیتهایی همچون ماندگاری بالا، بازارپسندی، بهره وری بالا، حمل و نقل آسان، دسترسی در تمام ایام سال برخوردار است حتی ارزش غذایی آن بالاتر از میوه تازه نارگیل هست بنابراین مورد توجه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان غذایی قرار گرفته است و شرکتهای بزرگی در جهت بهره وری بالا از این محصول شکل گرفته اند که با قدرت در جهت اهداف بزرگی همچون سودآوری بالا درحرکتند شما فقط با اندکی نحقیق در اینترنت می توانید به این حقیقت پی ببرید.

واردکننده و توزیع کننده عمده چیپس نارگیل خام

شرکت بازرگانی آریو  یکی از واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی میوه نارگیل، پودرنارگیل، چیپس نارگیل و سایر محصولات دیگر از خانواده نارگیل با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی در ایران هست. این شرکت به طوراساسی تأمین کنندۀ صنایع شیرینی و شکلات ، بازارهای عمده فروشی، توزیع کنندگان، خرده فروشان و سوپرمارکت های زنجیره ای  هست. مجموعه بازرگانی آریو منافعش را در راستای منافع ملی قرار داده است و تمام همت و تلاشش در این است که محصولات ایرانی بویژه محصولات غذایی ایرانی دارای جایگاه بی بدیلی در میان مصرف کنندگان جهانی باشد لذا بهترین مواد اولیه را در جهت تولید محصولات غذایی عرضه می کند.